Náš tým
V naší ordinaci se věnujeme péči o vaši zvířecí rodinu.

Vysoká úroveň péče o mazlíčky

Moc dobře víme, jak jsou vaši mazlíčci pro vás důležití, a my to cítíme stejně. Proto se snažíme o co nejlepší poskytovanou péči. Ta spočívá nejen v dobrém přístrojovém vybavení, díky kterému jsme schopni provádět přesnou a rychlou diagnostiku, ale i v přátelském přístupu a celoživotním vzdělávání našich lékařů a sestřiček. Chceme, aby se vaše zvířátko cítilo během vyšetřování co nejpohodlněji a rádo se k nám vracelo.

Poznejte náš tým

naceradska

MVDr. Martina Načeradská, Ph.D.

Veterinární lékařka, vedoucí ordinace

Specialista na poruchy chování psů a koček, výborná internistka a chirurg. Zaměřuje se zejména na stomatologii a cytologii. Vede tým první „Cat friendly clinic“ v ČR. Miluje kočky, čokoládu a tanec.

Celý životopis
MVDr. Mgr. Kateřina Horáčková

MVDr. Mgr. Kateřina Horáčková

Veterinární lekářka

V rámci veterinární praxe se věnuje prakticky výhradně malým zvířatům (psi, kočky, drobní savci), zejména medicíně koček. Má tři děti a kočku plemene korat.

Celý životopis
Veterinární asistentka Anna Kasalická

Anna Kasalická

Veterinární asistentka

Má zkušenosti v oblasti exotických zvířat. Věnuje se problematice chování a výživy zvířat. Ve svém volném čase se věnuje sportům, hlavně kickboxu, výletům se psem a četbě.

Celý životopis
Martina Hubačová

Martina Hubačová

Veterinární sestra

Ve svém volném čase se věnuje vaření, procházkám v přírodě a svým zvířátkům. Dále se věnuje etologii zvířat a nově Hersenwerku pro psy.

Celý životopis


Spokojení zákazníci


Spolupracujeme